365 dni – kontrowersyjny film Blanki Lipińskiej

Film 365 dni zadebiutował w kinach 7 lutego 2020 roku. Premiera rozpoczęła lawinę negatywnych opinii krytyków, które nie pozostawiają na Blance Lipińskiej suchej nitki. Jednak fani zacięcie bronią produkcji i wyczekują kolejnych ekranizacji. O czym jest 365 dni 2020 i dlaczego wywołuje tak skrajne emocje?

365 dni 2020 – polskie 50 twarzy Greya

365 dni to film opowiadający historię Laury, młodej kobiety, która wyjeżdża na Sycylię z przyjaciółmi i partnerem. Chce ona w ten sposób uratować rozpadający się związek. Jednak na drodze kobiety staje niebezpieczny gangster – Massimo. Mężczyzna porywa Laurę i daje jej 365 dni na pokochanie go. 365 dni 2020 to opowieść o miłości, która rodzi się w bardzo specyficznych warunkach. Krytycy nazywają to syndromem sztokholmskim, lecz fani pokochali tę historię właśnie za tę niekonwencjonalność i wiarę, że miłość ma wiele twarzy.

365 dni online – gdzie obejrzeć film?

Sama Blanka Lipińska nie przejmuje się słowami krytyki i zapewnia, że nakręciła ten film dla fanów, a nie krytyków. Autorce nie można odmówić odwagi, gdyż 365 dni online to pierwszy film erotyczny w Polsce. Akcja rozgrywa się we Włoszech, a film 365 dni online pięknie ukazuje tamtejsze krajobrazy. Ponadto dostajemy dobrze nakręcone sceny erotyczne, co w tym gatunku zdarza się dość rzadko.

365 dni CDA – dlaczego warto obejrzeć głośny film Blanki Lipińskiej? Ekranizacja powieści Blanki Lipińskiej jest pierwszym filmem erotycznym nakręconym przez Polaków, który porusza tak pikantne tematy. I bardzo dokładnie je obrazuje. 365 dni CDA to pierwszy z trzech filmów, które mają powstać w najbliższych latach. Pracę do ekranizacji drugiej części już ruszyły pełną parą, więc możemy się spodziewać kolejnego kontrowersyjnego filmu w bardzo niedalekiej przyszłości.