Nowy Bond – Nie czas umierać 2020

Najnowszy James Bond pojawi się w kinach już w listopadzie. Jako pierwsi, 12 listopada, będą mieli okazję go zobaczyć widzowie z Wielkiej Brytanii. W Polsce premiera Nie czas umierać 2020 najpewniej odbędzie się kilka dni później.

Co się wydarzy w najnowszej części Bonda – Nie czas umierać online?

Akcja Nie czas umierać online będzie rozgrywać się pięć lat po wydarzeniach z ostatniego filmu. James Bond po przejściu na emeryturę zostanie ponownie zwerbowany przez przyjaciela agenta CIA – Feliksa Leitera. Na jego prośbę agent 007 weźmie udział w poszukiwaniach znanego naukowca, który został porwany przez niebezpiecznego złoczyńcę. W Nie czas umierać online James Bond stanie przed zagrożeniem, z jakim do tej pory nie miał do czynienia.

Kogo zobaczymy w obsadzie Nie czas umierać 2020

W filmie Nie czas umierać zobaczymy, dobrze znane, gwiazdy z poprzednich części Christopha Waltza, Ralpha Fiennesa, Naomie Harris, Léę Seydoux, Bena Whishawa, Jeffrey’a Wrighta i Rory’ego Kinneara. W rolę czarnego charakteru wcieli się Rami Malek nagrodzony oscarem za swoją kreację Freddiego Mercurego w  Bohemian Rhapsody. Mogliśmy go też zobaczyć w filmie Papillon. Motylek czy popularnym serialu Mr. Robot. W rolę Jamesa Bonda po raz piąty i ostatni wcieli się Daniel Craig, który ostatnio zagrał w nominowanym do oscara – Na noże.

Daniel Craig Nie czas umierać 2020
Nie czas umierać. Daniel Craig

Akcja Nie czas umierać zaczynie się podobno we włoskiej Materze, w mieście znajdującym się między Bari a Neapolem. Później akcja przenosi się na Jamajkę, gdzie przyjaciel poprosi Bonda o pomoc w uratowaniu pewnego naukowca.