Planeta Singli – romantyczne elementy na każdy czas

To już trzecia część i wciąż komediowy hit, który pozyskał sobie serca wielu Polaków! „Planeta singli 3” (2019) – oczekiwana i rozrywana. Powrócą w niej nasi ulubieńcy: popularny Maciej Stuhr (Tomek Wilczyński), niezwykła Agnieszka Więdłocha (Ania Kwiatkowska), bezkonkurencyjny Tomasz Karolak (Bogdan), unikalny Bogusław Linda (Maks Wilczyński), obłędna Danuta Stenka (Krystyna Kwiatkowska) i niezastąpiony Borys Szyc (Leszek Wilczyński). Oni wszyscy pojawili się na wielkim ekranie, by znów oczarować swoich widzów. Są elementy komedii, wzruszające akcenty i niezwykłe… inne niż w poprzednich komediach romantycznych, walentynkowe klimaty.

Planeta Singli 3
sztum.naszemiasto.pl

Wszyscy przeżywamy perypetie życiowe, które nie dają nam spokoju. Jeżeli chodzi o filmową adaptację codziennych niespodzianek, seria produkcji: „Planeta Singli” jest najlepszym tego obrazem. Pierwsza część z 2016 roku, druga (2018) oraz tegoroczna, trzecia (2019), wprowadza nas w krąg śmiechu, emocji, oraz zaskakujących problemów. W tej produkcji wszystkie rozmowy wiszą na włosku, a od wielkich uczuć do nieprzyjemnej awantury momentami dzieli nas jedynie krok. Niesamowite, że pomiędzy tym wszystkim istnieje gdzieś złoty środek w wygłupach i elegancji.

Przywodzi to na myśl inne polskie dzieło sztuki, pt. „Listy do M.” a konkretniej równorzędną produkcję: „Listy do M. 3” z 2017 roku. Można powiedzieć, że te realizacje filmowe, są całkiem dobrane, niemal powiązane tematyką. Z tą różnicą, że tytułowa produkcja skojarzona została ze świętem zakochanych, a wymieniona w drugiej kolejności seria filmowa, podziela bardziej Wigilijne klimaty. Ale zaraz, zaraz.. Przecież jedno i drugie święto związane jest z tematem miłości, dylematów w relacjach międzyludzkich i przeróżnych kłopotów, dotyczących realizacji zaplanowanych działań. Jak tu nie wspomnieć także o klasycznym świątecznym filmie: „To właśnie miłość” (2003) na podstawie którego powstały nasze polskie: „Listy do M.„. Zdawać by się mogło, że gdzieś tu istnieje powiązanie.

Listy do M. 3
wagrowiec.pl

Co więcej, każda z wymienionych wyżej produkcji jest pozycją zajmującą rankingi popularności w okresie nadchodzących świąt. A, skoro już poruszony został ten temat, spojrzeć możemy, jakie ekranizacje są tam jeszcze ulokowane. Rozpoczynając od bestselleru „Titanic”(1997) z Leonardo DiCaprio i Kate Winslet w roli głównej, trochę nowszego dzieła filmowego, czyli „Zanim się pojawiłeś” (2016), przechodzimy do reżyserowanego przez tą sama osobę co „Love Actually” (2003) – Richarda Curtisa, filmu: „Czas na Miłość” (2013) i najbardziej popularnego: „Kevin sam w domu” (1990). Można powiedzieć, że top świątecznych filmów, przepełnia po prostu miłość w formie komedii romantycznej. Chyba mnie to nie dziwi, a was?? Który zatem film oglądniecie?

Zobacz ten film online!