Polecane filmy na święta 2019 zebrane w jednym miejscu!

Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym Polacy bardzo chętnie oglądają filmy online. W tym celu większość korzysta ze znanych już wszystkim, internetowych wypożyczalni filmów takich jak Netflix, CDA, wypozycz-film.pl, film-vod.pl.

Statystyki pokazują, że największą popularnością niezmiennie cieszy się „Kevin sam w domu”. Cały film dotyczy przygód chłopca, który został sam w domu na święta. Kevin w sprytny sposób radzi sobie z próbującymi obrobić jego dom złodziejami. Komedia swoją premierę miała w 1992 roku. Jej oglądanie szybko stało się kolejną świąteczną tradycją.

Planeta singli online, listy do m online

Filmy na Netflixie nie ograniczają się jednak tylko do produkcji amerykańskich. Polskie filmy goszczą w naszych domach równie często. Od 2011 roku z uśmiechem na twarzy śledzimy losy wielu, całkiem różnych od siebie bohaterów, pokazane w komediach „Listy do M.”, Listy do M. 2” i „Listy do M. 3”. Seria zabawnych, ale również wzruszających sytuacji w ich życiu, idealnie współgra z towarzyszącą nam w tych dniach rodzinną atmosferą.

Śledząc dalej najczęstsze wyszukiwania trafiamy na „Planetę singli” online. To również polska komedia, składająca się z trzech niesamowicie zabawnych i pouczających części. Cały film opiera się na historii miłosnej, w której główni bohaterowie to przebojowy prezenter telewizyjny i skromna nauczycielka muzyki.

Titanic online zobacz już teraz

Poza popularnymi serwisami filmy online możemy zobaczyć również na platformie CDA. Jednym z często oglądanych tam filmów w święta jest „Titanic”. To ponadczasowa historia o miłości pary z dwóch różnych światów. W tym dramacie emocje nie opuszczają nas do ostatniej sekundy. Z pewnością jest to film, który każdy powinien obejrzeć.

Kolejnym dramatem, który cieszy się szerokim uznaniem jest „Zanim się pojawiłeś”. Opowiada on o uczuciu rodzącym się między nieprzewidywalną Lou i niepełnosprawnym Willem. Produkcja ta dostarczyła już wielu wzruszeń i poruszyła mnóstwo serc.

Doskonałym pomysłem na film na wieczór jest również „Czas na miłość”. Główny bohater obdarzony jest umiejętnością przemieszczania się w czasie. Jak możemy się domyślić pomaga mu to w zdobyciu upragnionej miłości. Jednak cała historia nie jest tak beztroska jak mogłoby nam się wydawać.

Nieco luźniejsza atmosfera panuje w komedii romantycznej „To właśnie miłość”. Stanowi ona zbiór doświadczeń wielu osób, którym w święta przydarzają się niezwykłe rzeczy. Idealnie nadaje się na rodzinny, filmowy wieczór.

W ostatnich latach w wypożyczalniach filmów online, często wyszukuje się również polskiego filmu „Cicha noc”. Nic w tym dziwnego, skoro głównym wątkiem jest intryga jednego z członków rodziny, mająca miejsce przy wigilijnym stole.

Nie zapominając o najmłodszych członkach rodzin polecamy w święta kultową animację „Grinch: świąt nie będzie”. Opowieść o złośliwym stworze, który pragnie zepsuć wszystkim święta, jest doskonałą propozycją świątecznego filmu dla dzieci, ale i dla ich rodziców. Filmy online są coraz częściej wybieraną alternatywą dla hitów pokazywanych w danym czasie w telewizji. Świątecznych filmów na netflixie możemy znaleźć o wiele więcej niż te wyżej wymienione. Jeżeli zaciekawił was temat filmów na święta i nie tylko, zapoznajcie się z naszymi recenzjami na zobacz-film.pl